• 2024. április 29.

Győzelem a szezonzárón

A koronavírus járvány miatt elmaradt mérkőzését pótolta a Practical VLS NB III-as labdarúgó csapata az Érd ellen, akik a találkozó előtt a negyedik helyen várták az összecsapást. Pető Tamás edző gárdája a hatodik pozícióból akarta előzni a Pest megyeieket, merthogy a két csapat között mindössze csak egy pont volt a különbség. A veszprémiek ennek szellemében kezdték a találkozót. Az első pillanattól támadólag léptek fel Vass Szilárdék, és a 25. percben Nagy Richárd egy kezezésért megítélt büntetőből szerzett vezetést és ezzel 1-0-ás vezetéssel mehettek a szünetre Gulyás Gergőék. Fordulás után a kimaradt helyzetek után újabb 11-esből növelte az előnyt nagy Richárd, 2-0. A gól után a reklamáló érdi játékost kiállította a játékvezető, ezért emberelőnybe került a Practical VLS. Ezt viszont már nem tudta gólokra váltani a Veszprém, így maradt a 2-0-ás végeredmény, a teljesen megérdemelt siker. Ezzel a Pető csapat kiválóan teljesített az ősszel és mehet téli pihenőre.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com