• 2024. április 19.

Vereség a Liga Kupában

Egy gólos vereséget szenvedett Budakalászon a Fejér – B.Á.L. Veszprém NB I-es férfi kézilabda csapata a Liga Kupa újabb csoportmérkőzésén. A címvédő Pest megyeiek ellen végig jól játszottak Konkoly Csaba edző tanítványai. Az első félidőben 2-3 góllal is vezettek, amiből egyet a szünetig megőriztek 13-14. Fordulás után is nagyon szoros volt a küzdelem. A veszprémiek ekkor is vezettek két-két találattal. A végjátékban viszont Csoknyai István tanítványai, ha csak egy góllal is, de 26-25 arányban megnyerték az összecsapást és már csoportgyőztesnek számítanak a sorozatban. A vendégek balszélsője, Hári Levente 6 góljával a legeredményesebb veszprémi játékos volt. Őt kérdeztük a minimális vereség okáról, hiszen a hazaiak a második félidőben csak a legvégén vezettek egyszer.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com