• 2024. április 25.

Döntetlen a rájátszásban

2021. február 23. , ,

Kapufákat lőtt, háromszor is vezetett a Balaton Bútor FC Veszprém mégsem sikerült a három pontot megszerezni a bakonyiaknak.

A rájátszás felsőházi sorozatának első fordulójában Fehér Zsolt játékosai a vendég Debrecen ellen nagy lendülettel vetették bele magukat a küzdelembe a csapatok, felváltva forogtak veszélyben a kapuk, de a védelmek jól romboltak. A 12. percben tört meg a jég, Pál szerzett vezetést, azonban néhány perc elteltével egalizált a hajdúsági csapat. Néhány perc elteltével Tatai révén ismét előnyhöz jutott a Balaton Bútor. A gólt követően hazaiak ismét eltalálták a kapufát. A fordulást követően újra sikerült gólt szereznie a Debrecennek, a válasz újabb hazai kapufás lövések. Nagy küzdelem folyt a pályán, ennek tudható be, hogy büntetőhöz jutott a Veszprém, melyet Pál értékesített. Következtek az újabb és újabb kapufák a vendéglátók részéről, majd egy öngól és máris egalizáltak az egyetemi gárda tagjai, 3 – 3. Mindegyik alakulat a győzelemért hajtott, de már nem született újabb találat. A magas szintű mérkőzésen egy – egy ponttal gazdagodott mindkét együttes. Kár volt a sok kapufáért, talán legközelebb majd befelé pattannak a labdák.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com